X Międzydyscyplinarna Konferencja Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego

08 październik 2017 r.

powiększ

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na X Międzydyscyplinarną Konferencję Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego (MKDUS2017), która odbędzie się 20–21 października 2017 roku w Service Inter-Lab Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług przy ul. Cukrowej 12, 71-004 Szczecin. MKDUS to konferencja skupiająca i integrująca doktorantów, początkujących badaczy zajmujących się różnymi dyscyplinami z Uniwersytetu Szczecińskiego oraz innych ośrodków naukowych.

W ramach X Międzydyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego zaplanowany został Panel Biologiczny: 3 x Z - zbadać, zrozumieć. Powodem wyboru tematu panelu jest chęć przedstawienia różnorodnych tematów biologicznych. Wspólnym mianownikiem będzie prowadzenie i prezentowanie badań przez młodych naukowców. Panel skierowany jest do doktorantów i młodych naukowców zajmujących się biologią oraz naukami pokrewnymi (medyczne, rolnicze, leśne, weterynaryjne).

Więcej informacji na stronie konferedncji http://mkdus.com.pl/wp-content/uploads/2017/08/Zaproszenie-na-MKDUS-3xZ-Panel-biologiczny.pdf.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X