ZAPROSZENIE NA WYKŁADY PRZEDSTAWICIELI WEST-ICELAND NAURE RESEARCH CENTRE

23 wrzesień 2017 r.

powiększ

Polskie Towarzystwo Genetyki Konserwatorskiej LUTREOLA serdecznie zapraszamy na wykłady przedstawicieli West-Iceland Nature Research Centre, które odbędą się w Sali Rady Wydziału Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Wąska 13, Szczecin), w dniu 28 września 2017 r. (czwartek), o godz. 13:00:

  1. Research and management of American mink and other invasive species in Iceland, Róbert A. Stefánsson
  2. Nature conservation in Iceland: Main issues, execution and issues concerning wild birds and mammals, Menja von Schmalensee

Prelekcje wygłoszone zostaną w ramach wizyty studyjnej, będącej elementem międzynarodowego projektu Wymiana wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk w badaniach i kontroli populacji obcych gatunków inwazyjnych w Polsce i na Islandii, realizowanego przez Federację Zielonych „GAJA” i West-Iceland Nature Research Centre, we współpracy z Instytutem Badań nad Bioróżnorodnością Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydziałem Nauk o Żywności i Rybactwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Wydziałem Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Polskim Towarzystwem Genetyki Konserwatorskiej LUTREOLA.

Projekt finansowany jest w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X