Skład Komisji Rewizyjnej (2015-2020)


Przewodnicząca - Aneta Kozłowska

Z wykształcenia zootechnik, z zamiłowania przyrodnik. Posiada duże doświadczenie związane z pracą na rzecz ochrony przyrody, m.in. waloryzacje przyrodnicze gmin, współkoordynowanie projektów przyrodniczych (ochrona płomykówki i nietoperzy w obiektach sakral-   nych na Pomorzu Zachodnim, Ochrona przyrody Bagien Krępskich).   Czas wolny od pracy poświęca na wypady w teren w celu obserwacji ptaków i fotografowania przyrody, czytanie książek, jazdę na rowerze.


Członkini - dr hab. Inga Kowalewska-Łuczak

Biolog, genetyk, nauczyciel akademicki. Adiunkt w Katedrze Genetyki       i Ogólnej Hodowli Zwierząt Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Zainteresowania naukowe skupiają się wokół genetyki zwierząt hodowlanych, głównie bydła oraz ostatnio dotyczą biologii i genetyki konserwatorskiej. Laureatka nagrody „Zachodniopomorski Nobel” w 2011 roku. Prywatnie jest miłośniczką słowa pisanego, głównie literatury iberoamerykańskiej oraz biografii.


Członkini - dr hab. Hanna Kulig

Absolwentka Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego, adiunkt w Katedrze Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt Zachodniopomorskiego Uniwersy-  tetu Technologicznego w Szczecinie. Zainteresowania naukowe związane są z genetyką zwierząt gospodarskich w aspekcie możliwości doskonalenia ich cech użytkowych, a także z zagadnieniami nutrigenetyki. Wolne chwile spędza aktywnie w ogrodzie przy wtórze mieszkańców Puszczy Wkrzańskiej, przy lekturze, na wypadach rodzinnych (szczególnie w góry) oraz na parkiecie szkoły tańca.

 


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X