Przedstawiciel PTGK LUTREOLA ukończył szkolenie "Ochrona danych osobowych" OWES

20 wrzesień 2015 r.

powiększ

W dniu 19 września 2015 r. przedstawiciel Polskiego Towarzystwa Genetyki Konserwatorskiej LUTREOLA, dr inż. Jakub Skorupski, uczestniczył w szkoleniu "Ochrona danych osobowych w podmiotach ekonomii społecznej" zorganizowanym przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Szczecinie. Podczas 8-godzinnego szkolenia omówiono regulacje prawne dotyczące ochrony danych osobowych, zasady i warunki przetwarzania danych osobowych, politykę bezpieczeństwa, instrukcję zarządzania systemami informatycznymi, rejestrację zbiorów danych osobowych oraz inne procedury związane z przechowywaniem i przetwarzaniem danych osobowych, w tym tzw. danych wrażliwych. Uczestnicy szkolenia zapoznani zostali również z uprawnieniami i zakresem działalności Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).

Szkolenie zorganizowane zostało w ramach projektu „Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej”, do którego, w związku z uczetsnictwem w szkoleniu, Polskie Towarzystwo Genetyki Konserwatorskiej LUTREOLA przystąpiło.

Więcej informacji na temat szkolenia i projektu na stronie www.aktywneowes.pl.

W przypadku zainteresowania przedmiotem szkolenia, członkowie Polskiego Towarzystwa Genetyki Konserwatorskiej LUTREOLA proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania realizacji szkolenia wewnętrznego w przedmiocie ochrony danych osobowych na adres email j.skorupski@lutreola.pl. Informacja o terminie i miejscu ewentualnego szkolenia zamieszcona zostanie na stronie internetowej Towarzystwa.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia X